datum aukce 08. 10. 2017 13:30
420
prodáno za: 35 000 CZK
vyvolávací cena: 35 000 CZK

65. Jambor Josef

Krajina z Českomoravské vysočiny

rok 1928
signatura sign. LD Jambor 1928
technika olej, malířská lepenka
velikost 35,5 x 50,5 cm
autor 1887 - 1964