datum aukce 29. 11. 2017 18:30
473
prodáno za: 80 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

8. Szobel Géza

Bez názvu

signatura sign. LD Géza Szobel
technika olej, překližka
velikost 91 x 64,5 cm
autor 1905 - 1963

Sál 80 000 CZK 29. 11. 2017 18:46:04
Sál 75 000 CZK 29. 11. 2017 18:46:00
Sál 70 000 CZK 29. 11. 2017 18:45:56
Sál 65 000 CZK 29. 11. 2017 18:45:52
Sál 60 000 CZK 29. 11. 2017 18:45:48
Sál 55 000 CZK 29. 11. 2017 18:45:45
Sál 50 000 CZK 29. 11. 2017 18:45:41
Sál 49 000 CZK 29. 11. 2017 18:45:39
Sál 48 000 CZK 29. 11. 2017 18:45:36
Sál 47 000 CZK 29. 11. 2017 18:45:35
Sál 46 000 CZK 29. 11. 2017 18:45:31
Sál 45 000 CZK 29. 11. 2017 18:45:27