datum aukce 25. 03. 2018 13:30
270
prodáno za: 37 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

152. Istler Josef

Bez názvu

letopočet 1970
signatura sign. PD Istler 70
technika olej, lepenka
velikost 30 x 23 cm
autor (1919-2000)

7****1 37 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:22
Sál 36 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:16
7****1 35 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:11
Sál 34 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:10
7****1 33 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:06
Sál 32 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:05
7****1 31 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:01
Sál 30 000 CZK 25. 03. 2018 15:50:00
7****1 29 000 CZK 25. 03. 2018 15:49:56
Sál 28 000 CZK 25. 03. 2018 15:49:56
7****1 27 000 CZK 25. 03. 2018 15:49:52
Sál 26 000 CZK 25. 03. 2018 15:49:51
7****1 25 000 CZK 25. 03. 2018 15:49:47
Sál 24 000 CZK 25. 03. 2018 15:49:46
7****1 23 000 CZK 25. 03. 2018 15:49:42
Sál 22 000 CZK 25. 03. 2018 15:49:40
Sál 21 000 CZK 25. 03. 2018 15:49:39
Sál 20 000 CZK 25. 03. 2018 15:49:38
Sál 19 000 CZK 25. 03. 2018 15:49:36
7****1 18 000 CZK 25. 03. 2018 15:49:19