datum aukce 25. 03. 2018 13:30
332
prodáno za: 190 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

63. Kalvoda Alois

Slovácká chalupa - pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

letopočet
signatura sign. PD Al. Kalvoda
technika olej, plátno
velikost 55 x 57 cm
autor (1875-1934)

Sál 190 000 CZK 25. 03. 2018 14:39:58
Sál 180 000 CZK 25. 03. 2018 14:39:53
Sál 170 000 CZK 25. 03. 2018 14:39:44
Sál 160 000 CZK 25. 03. 2018 14:39:41
Sál 150 000 CZK 25. 03. 2018 14:39:36
Sál 140 000 CZK 25. 03. 2018 14:39:33
Sál 130 000 CZK 25. 03. 2018 14:39:27
Sál 120 000 CZK 25. 03. 2018 14:39:23
Sál 110 000 CZK 25. 03. 2018 14:39:17
Sál 100 000 CZK 25. 03. 2018 14:39:13
Sál 95 000 CZK 25. 03. 2018 14:39:06
Sál 90 000 CZK 25. 03. 2018 14:39:03
Sál 85 000 CZK 25. 03. 2018 14:38:54
Sál 80 000 CZK 25. 03. 2018 14:38:50
Sál 75 000 CZK 25. 03. 2018 14:38:49
Sál 70 000 CZK 25. 03. 2018 14:38:46
2****2 65 000 CZK 25. 03. 2018 14:38:40
Sál 60 000 CZK 25. 03. 2018 14:38:39
Sál 55 000 CZK 25. 03. 2018 14:38:36
2****2 55 000 CZK 25. 03. 2018 14:38:27