letopočet | 1927 |
signatura | sign. LD T. F. Šimon |
technika | olej, plátno |
velikost | 100 x 85,5 cm |
autor | (1877-1942) |
Palmový háj na Ceyloně - na rubu název díla autorem, na blindrámu razítko výstavy: Goltzova Tvrz 2006, č. 53. odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán