#8

Šimon Tavík František

Šimon Tavík František
#8

Šimon Tavík František

1-50
812 zobrazení
900 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 420 000 Kč
25. 3. 2018 13:30
Day Sale Prague 2018
Day Sale Prague 2018

letopočet
1927
sign. LD T. F. Šimon
olej, plátno
velikost
100 x 85,5 cm
(1877-1942)

Palmový háj na Ceyloně - na rubu název díla autorem, na blindrámu razítko výstavy: Goltzova Tvrz 2006, č. 53. odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán