datum aukce 21. 10. 2018 13:30
93
vyvolávací cena: 950 000 CZK

8. Kupka František

Dívka na posteli - odborná expertiza Pierre Brulle vystaveno: Galerie Moderna duben - květen 2018

rok 1902
signatura sign. PD Kupka, na rubu 2 x autorské razítko
technika olej, plátno
rozměr 37,5 x 28,5 cm
autor 1871 - 1957