#103

Šimon Tavík František

Šimon Tavík František
#103

Šimon Tavík František

101 - 150
443 zobrazení
30 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
24. 2. 2019 13:30

sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1913
kresba tužkou, akvarel, běloba
37 x 45,5 cm
1913

La Bourse, Paris - UD název díla autorem