signatura | sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1913 |
technika | kresba tužkou, akvarel, běloba |
rozměr | 37 x 45,5 cm |
rok | 1913 |
La Bourse, Paris - UD název díla autorem
rozměr | 37 x 45,5 cm |
rok | 1913 |