datum aukce 19. 10. 2019 13:30
182
vyvolávací cena: 850 000 CZK

4. Panuška Jaroslav

Upír

informace PN název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., mnohokrát vystavováno a reprodukováno
signatura sign. PN Panuška
technika olej, lepenka
rozměr 58 x 64 cm
rok kolem 1900