Popis | provenience: význačná pražská sbírka, zakoupeno v Rakousku |
Signováno | neznačeno |
Technika | polychromovaná dřevěná plastika |
Rozměr | v. 113 cm |
Madona s Ježíškem
Signováno | neznačeno |
Rozměr | v. 113 cm |