#1

neznámý autor

neznámý autor
#1

neznámý autor

1-50
688 zobrazení
650 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
15. 3. 2020 13:30

provenience: význačná pražská sbírka, zakoupeno v Rakousku
Signováno
neznačeno
Technika
polychromovaná dřevěná plastika
Rozměr
v. 113 cm

Madona s Ježíškem