#14

Emil Artur Pittermann-Longen

Emil Artur Pittermann-Longen
#14

Emil Artur Pittermann-Longen

1-50
593 zobrazení
170 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
28. 3. 2021 13:30

Signatura
PN E. A. Longen 1928
Technika slovně
olej, plátno
Rozměry (cm)
38 x 38

Piják | rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.