Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#14
5
Emil Artur Pittermann-Longen
#14
5
Emil Artur Pittermann-Longen
1-50
593 zobrazení
170 000 Kč
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
28. 3. 2021 13:30
Exkluzivní výběr výtvarného umění
Aukční katalog
Signatura
PN E. A. Longen 1928
Technika slovně
olej, plátno
Rozměry (cm)
38 x 38
Piják | rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript