#2

Vojtěch Hynais
(1854 – 1925)

Vanitas | rámováno, přiložený znalecký posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vojtěch Hynais
#2

Vojtěch Hynais
(1854 – 1925)

1-50
869 zobrazení
2 900 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
28. 3. 2021 13:30

Signatura
LD monogram VH 1897
Technika slovně
olej, plátno
Rozměry (cm)
150 x 194