Signatura | LD monogram VH 1897 |
Technika slovně | olej, plátno |
Rozměry (cm) | 150 x 194 |
Vanitas | rámováno, přiložený znalecký posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměry (cm) | 150 x 194 |