#6

Ferdinand Weber z Ebenhofu
(1819 – 1893)

Krajina u Jindřichova Hradce

Ferdinand František Engelmüller
#6

Ferdinand Weber z Ebenhofu
(1819 – 1893)

Krajina u Jindřichova Hradce

1-50
1 limit
664 zobrazení
100 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
24. 10. 2021 13:30

Popis předmětu (CS)
odborná expertiza PhDr. Ivo Helán
Signatura (CS)
LD F. Engelmüller 1915
Technika slovně (CS)
olej, plátno
Rozměry
77 x 97,5

Krajina u Jindřichova Hradce