datum aukce 24. 10. 2021 13:30
471
prodáno za: 100 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

6. Ferdinand František Engelmüller

Krajina u Jindřichova Hradce

Popis předmětu (CS) odborná expertiza PhDr. Ivo Helán
Signatura (CS) LD F. Engelmüller 1915
Technika slovně (CS) olej, plátno
Rozměry 77 x 97,5

Sál 100 000 CZK 24. 10. 2021 11:45:35
*****5 95 000 CZK 24. 10. 2021 11:45:28
*****1 90 000 CZK 24. 10. 2021 11:45:27
Sál 85 000 CZK 24. 10. 2021 11:45:22
*****5 85 000 CZK 24. 10. 2021 11:45:20
*****1 80 000 CZK 24. 10. 2021 11:45:18
*****5 75 000 CZK 24. 10. 2021 11:45:10
*****1 70 000 CZK 24. 10. 2021 11:45:08
*****5 65 000 CZK 24. 10. 2021 11:45:03
*****1 60 000 CZK 24. 10. 2021 11:45:01
*****0 55 000 CZK 24. 10. 2021 11:45:01
*****9 50 000 CZK 24. 10. 2021 11:44:53