Popis předmětu (CS) | odborná expertiza PhDr. Ivo Helán |
Signatura (CS) | LD F. Engelmüller 1915 |
Technika slovně (CS) | olej, plátno |
Rozměry | 77 x 97,5 |
Krajina u Jindřichova Hradce
Rozměry | 77 x 97,5 |