#11

František Kupka
(1871 – 1957)

Studie k Sérii C, V“

František Kupka
František Kupka
František Kupka
František Kupka
František Kupka
František Kupka
František Kupka
#11

František Kupka
(1871 – 1957)

Studie k Sérii C, V“

1-50
721 zobrazení
2 900 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
24. 4. 2022 13:30

Popis předmětu
na rubu štítky výstav: Musée d´art et D´Industrie, Saint-Étienne,1964, n. 2, Le Bateau-Lavoir, Paris, přiloženo potvrzení autenticity od Pierra Brullé ze 14. září 2004, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Signatura
UD Kupka
Technika slovně
akvarel, kvaš, koláž, papír
Rozměry cm
45 x 14,5
Provenience slovně
Galerie Berès, Paříž, Francie, 1st DIBS 1stdibs.com
Vystavováno
Galerie Le Bateau Lavoir, Paříž, Francie; Cinquante ans de collage (Padesát let koláže), Musée d'art et d'Industrie, Saint Etienne, Francie, 1964, č. 2 František Kupka, Oeuvres sur papier (Díla na papíře), Galerie Le Minotaure, Paříž, Francie, 5. 10. – 11. 11. 2006

Studie k Sérii C, V“