technika | olej na lepence |
rozměr | 14 x 18 cm |
signatura | signováno vlevo dole: Hawranek
vzadu číslo: 18 |
stav díla |
Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem.
Přiloženo potvrzení autenticity. |
provenience | – sbírka významného pražského sběratele a bankéře – prokuristy Živnobanky Praha Bohuslava Duška
– sbírka rodiny Bohuslava Duška |
autor | 1821 Praha – 1899 Praha |
Okolí Chiemského jezera