datum aukce 13. 01. 2021 18:00
5
129
prodáno za: 700 CZK
vyvolávací cena: 200 CZK

4. KALBÁB František

Dívčí akt

technika barevná litografie
rozměr 44 x 32 cm
rok 1934
signatura signováno tužkou
stav díla papír lehce poškozen, volný list
autor 1908-1950

3****4 700 CZK 13. 01. 2021 18:02:18