datum aukce 13. 01. 2021 18:00
2
102
prodáno za: 550 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

6. HAMPL Petr

Stvoření světa

technika lept
rozměr 32 x 49 cm
rok 1968
signatura signováno tužkou
stav díla papír, volný list na okrajích poškozen
autor *1943

1****6 550 CZK 13. 01. 2021 18:03:24
1****6 500 CZK 13. 01. 2021 18:03:20
1****8 500 CZK 13. 01. 2021 18:03:20
1****8 450 CZK 13. 01. 2021 18:03:16
1****0 400 CZK 13. 01. 2021 18:03:16
1****8 350 CZK 13. 01. 2021 18:03:13