datum aukce 29. 04. 2021 18:00
199
prodáno za: 500 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

11. LIEBIG BERNHARD

Haus Frauenstein und Salzhaus. Eschenheimer Turn

technika lept
rozměr 11,5 x 7,5 cm
signatura signováno tužkou
rám rámy
stav díla dva grafické listy, papír, značeno a popsáno v deskách, pasparty, antireflexní skla
autor *1873

*****9 500 CZK 29. 04. 2021 18:03:56
*****0 450 CZK 29. 04. 2021 18:03:56
*****9 400 CZK 29. 04. 2021 18:03:54
*****0 350 CZK 29. 04. 2021 18:03:54
*****9 300 CZK 29. 04. 2021 18:03:48