konec limitování 29. 04. 2021 17:00
datum aukce 29. 04. 2021 18:00
31
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 300 CZK

11. LIEBIG BERNHARD

Haus Frauenstein und Salzhaus. Eschenheimer Turn

technika lept
rozměr 11,5 x 7,5 cm
signatura signováno tužkou
rám rámy
stav díla dva grafické listy, papír, značeno a popsáno v deskách, pasparty, antireflexní skla
autor *1873