aktuální cena:
12 000 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

Ag 835/1000, hmotnost 844,80g, značeno výrobcem WILKENS BREMEN, atest punc.úřadu, okolo 1920-1930,..

aktuální cena:
6 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 390,35g, rok 1910-1920, atest punc.úřadu, výška 15,5 cm

aktuální cena:
4 300 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Ag 800/1000, hmotnost netto 152,50g, skleněná vložka, rok 1900, výška 18 cm, atest punc.úřadu

aktuální cena:
2 100 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 145,60g, stříbrník iniciály TD, délka lžičky 16 cm, puncováno platnou..

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ag 800/1000, značeno WTB, výška 28 cm, rok 1920-1930, atest punc.úřadu

aktuální cena:
4 100 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Ag 830/1000, hmotnost 177,25g, značeno stříbrníkem, Německo rok 1780-1800, atest punc.úřadu

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 181,05g, Itálie, rok 1880-1900, pozlacené, délka vidličky 26 cm, délka nože..

aktuální cena:
10 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Ag 800/1000, hmostnost 792,00g, stříbrník JH, platný československý punc, rok 1920-1929

aktuální cena:
3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Ag 750/1000, hmotnost netto 117,20g, sklo kaménkového brusu, značeno 12 lotovým pucem a..

aktuální cena:
3 900 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ag 750/1000, hmotnost 131.85g, výška 27cm, kolem roku 1830-1840 v biedermeier stylu, skleněné..

aktuální cena:
4 900 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 329,15g, kolem roku 1900-1910, značeno značkou výrobce lev v obdélníku,..

aktuální cena:
4 600 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 344,55g, výška 16 cm, šířka 28 cm, značeno platnou puncovní značkou č.5 Ag -..

aktuální cena:
4 700 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ag 925/1000, hmostnost 370,50g, šířka 34 cm, značeno STERLING, atest punc.úřadu

aktuální cena:
4 400 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ag 800/1000, hmotnost 282,35g, výška 34 cm, značeno puncy Německo, rok 1880-1900, atest punc.úřadu

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ag 833/1000, hmotnost 223,10g, výška 24,5 cm, Francie, rok 1880-1890, skleněné karafy, francouzské..

aktuální cena:
3 700 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ag 812/1000, hmotnost netto 171,45g, výška 16 cm, šířka 24 cm, rok 1840-1850, punc 13 lotů, atest..

aktuální cena:
4 700 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ag 925/1000, hmotnost 339,40g, výška 28 cm, rok 1930-1935, atest punc.úřadu

aktuální cena:
3 100 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Ag 875/1000, hmotnost 157,50g, délka lžiček 14 cm, zdobeno technikou tula, značeno ruským puncem..