#13

František Kobliha (1877-1962) - Loučení

#13

4 limity
106 zobrazení
3 400 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD F.Kobliha, 25/30
litografie, papír
rozměry
30,5 x 22
rámováno