#148

Adolf Born (1930-2016) - Březen

#148

Painting / drawing
176 zobrazení
115 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD Aborn
akvarel, papír
rozměry
19 x 19
rámováno