#310

Jan Svoboda
(1934 – 1990)

Pocta Zdenku Palcrovi

Jan Svoboda (1934-1990) - Pocta Zdenku Palcrovi
#310

Jan Svoboda
(1934 – 1990)

Pocta Zdenku Palcrovi

Photography
159 zobrazení
18 000 Kč
Artkunst
Artkunst
26. 6. 2024 18:00

nesignováno
vintage gelatine silverprint
rozměry
21,5 x 14,5
rámováno
1971

Na zadní straně potvrzení pozůstalosti Anny Svobodové Provenience: Walter Storms Galerie, München, Kunsthandel Marion Grcic-Ziersch, München, Publikováno: J. Svoboda, Nejsem fotograf, Moravská Galerie, 2015, ill. 150