datum aukce 21. 02. 2021 18:00
123
prodáno za: 7 000 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

364. Jiří Stach

Spaghetti č.4

technika tónovaná fotografie
rozměr 49 x 39 cm
rok 1990/91
signatura signováno
provenience publikováno: J.Stach, Natura Magica, 2006, fig.131
autor 1944

*****4 7 000 CZK 21. 02. 2021 21:37:04