prodáno za: 25 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

10. Na návsi - Husáriková Jindra

rámováno

technika olej/deska
rozměr 84 x 62 cm
signatura sign. PD J Husáriková

8****6 25 000 CZK 24. 11. 2019 13:45:43
Sál 24 000 CZK 24. 11. 2019 13:45:37
8****6 23 000 CZK 24. 11. 2019 13:45:25
Sál 22 000 CZK 24. 11. 2019 13:45:22
8****1 22 000 CZK 24. 11. 2019 13:45:20
8****6 21 000 CZK 24. 11. 2019 13:45:14
8****1 20 000 CZK 24. 11. 2019 13:45:10
8****6 19 000 CZK 24. 11. 2019 13:45:08
8****1 18 000 CZK 24. 11. 2019 13:45:04
8****6 17 000 CZK 24. 11. 2019 13:45:00
8****1 16 000 CZK 24. 11. 2019 13:44:56
Sál 15 000 CZK 24. 11. 2019 13:44:55
8****6 15 000 CZK 24. 11. 2019 13:44:50