Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
FAQ
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#114
František Stolař
(1933 – 2012)
Postava
#114
František Stolař
(1933 – 2012)
Postava
36 zobrazení
18 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
24. 11. 2019 13:30
František Stolař
Prohlédnout autora
Podzimní aukce 2019
Aukční katalog
1968
koláž
62 x 53 cm
sign. vzadu s autorským popisem
vzadu autorský popis; rámováno, pod sklem
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript