#114

František Stolař
(1933 – 2012)

Postava

Postava - Stolař František
Postava - Stolař František
Postava - Stolař František
#114

František Stolař
(1933 – 2012)

Postava

36 zobrazení
18 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
24. 11. 2019 13:30

1968
koláž
62 x 53 cm
sign. vzadu s autorským popisem

vzadu autorský popis; rámováno, pod sklem