Opice a netopýr - dvojobraz; Opice - ve výřezu 15,5 x 14 cm, sign. PD JB 96, aut. výtisk; Netopýr - ve výřezu 15,5 x 11 cm, sign. PD JB 95, 10/50 A.E.; rámováno, pasparta, pod sklem