banner

eAukce Grafik

Online v 20:00

Zveme Vás k aukci volné grafiky, ve které získáte pro sebe nebo své blízké, krásný a hodnotný vánoční dárek.

online aukce na livebid.cz

16.12.2019 ve 20:00 hodin.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
15 000 Kč
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
Vanitas I. - varianta s kresbou 1/1; rámováno, pod sklem
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
Knižní ilustrace - volný list; PD signováno v kameni CB
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
Figura - rámováno, pasparta, pod sklem
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
Z cyklu Kříže - volný list
Item image
Konečná cena:
900 Kč
Vyvolávací cena:
900 Kč
Dívčí akt - volný list
Item image
Konečná cena:
500 Kč
Vyvolávací cena:
500 Kč
Papoušci - volný list
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Noc Svatojánská - rám, pasparta, sklo
Item image
Konečná cena:
5 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Mapa Pražského hradu - provenience: získáno z rodiny autora; rámováno, pod sklem
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
Píšu Ti Dürerku psaníčko - volný list; vzadu autorsky název, technika, datace
Item image
Konečná cena:
1 500 Kč
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
Skok - provenience: získáno ze sbírky Nadace českého výtvarného umění; olep, pasparta, pod sklem
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Pocta Jakubu Schikanederovi - volný list; PD název
Item image
Konečná cena:
9 000 Kč
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
Kroměřížské gymnasium - reprodukováno: František Dvořák - Fratišek Tichý: Grafické dílo, str. 100, č. 121; olep, pasparta, pod sklem
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
Mechanical Terrier II - edice CMOA (Carnegie Museum of Art, Pittsburgh); rámováno, pasparta, pod sklem