technika | grafika |
Čtyři portréty - Portrét I - ve výřezu 11,5 x 8,5 cm, sign. DU JB 99, 14/50; Portrét II - ve výřezu 11,5 x 8,5 cm, sign. DU JB 96, aut. tisk/50; Portrét III (Verdi) - ve výřezu 11,5 x 8,5 cm, sign.
PD JB/2000, 8/50 A.E.; Portrét IV - ve výřezu 11,5 x 8,5 cm, sign. PD JB 99, 11/50 A.E.; rámováno, pasparta, pod sklem