rok | 1995 |
technika | grafický list 12/50 A.E. |
rozměr | ve výřezu 26,5 x 20 cm |
signatura | sign. PD JB 95 |
Vojáček - rámováno, pasparta, pod sklem
rok | 1995 |
signatura | sign. PD JB 95 |