Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#5
Aristide Maillol
(1861 – 1944)
Ležící akt
#5
Aristide Maillol
(1861 – 1944)
Ležící akt
350 zobrazení
4 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
16. 12. 2019 20:00
Aristide Maillol
Prohlédnout autora
eAukce Grafik
Aukční katalog
litografie
26 x 38,5 cm
sign. PD v kameni M
Ležící akt - rámováno, pod sklem
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript