#5

Aristide Maillol
(1861 – 1944)

Ležící akt

Aristide Maillol
Aristide Maillol
Aristide Maillol
#5

Aristide Maillol
(1861 – 1944)

Ležící akt

350 zobrazení
16. 12. 2019 20:00

litografie
26 x 38,5 cm
sign. PD v kameni M

Ležící akt - rámováno, pod sklem