#109

CSORDÁK Ludvík (1864 - 1937)

CSORDÁK Ludvík (1864 - 1937)
CSORDÁK Ludvík (1864 - 1937)
CSORDÁK Ludvík (1864 - 1937)
CSORDÁK Ludvík (1864 - 1937)
CSORDÁK Ludvík (1864 - 1937)
#109

CSORDÁK Ludvík (1864 - 1937)

4 limity
795 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
16. 6. 2020 19:00
10. eAukce
10. eAukce

Informace
Aukční dům Korunní

Lesní cesta, olej na plátně lepeném na kartonu, 40x30 cm, sign. PD Csordak