banner

10. eAukce

Online v 19:00

Obrazy, kresby, grafika, sochy, starožitnosti

Online eAukce živě na www.livebid.cz

Společná aukce Aukčního domu Korunní a Galerie Goltzova tvrz

Začátek živé aukce 16. 6. 2020 v 19.00 hod., konec limitní části v 18.30 hod.

Přijímáme materiál do našich dalších aukcí

604 273 741, aukcnidum@seznam.cz

Doporučené

Item image
Konečná cena:
7 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
Bažanti, olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno v řezaém rámu
Item image
Konečná cena:
13 000 Kč
Vyvolávací cena:
500 Kč
Ženička v kožuchu, kolorovaná perokresba, velikost listu 22x17,5 cm, sihn. PD J. Hála 56, vzadu autorský název
Item image
Konečná cena:
28 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Kluci si hrají, tuš, akvarel, velikost obrazu 17x17 cm, nesignováno
Item image
Konečná cena:
8 500 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Broučci, barevně kolorovaná kresba tuší, 14x34 cm, sign LD Neprakta
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Hlava dívky, perokresba na papíře, 17x12 cm, sign. DU, Cibson byl americký ilustrátor, byl známý tvorbou tzv. Gibson Girl, kultovních a krásných nezávislých amerických žen z přelomu 19. a 20. století
Item image
Konečná cena:
2 600 Kč
Vyvolávací cena:
500 Kč
Zeměměřiči, tuš na kartonu, 27x14,7 cm, signováno PD Sekora, vzadu autorsky popsáno - Obrázek k autorovu vyprávění Jak se dělají plány v Lidových novinách z roku 1940
Item image
Konečná cena:
58 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Osamělý strom v zimě, olej na kartonu, 39 x 53 cm, publikován v soupisu díla č. 1619
Item image
Konečná cena:
76 000 Kč
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
Krajina s kostelem, olej na plátně, 73 x 94 cm, datováno 1968
Item image
Konečná cena:
3 200 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Stařec hrající na kytaru, olej na plátně, 81,5x50,5 cm, sign PD ISAAC ISRAELS
Item image
Konečná cena:
48 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Židle, olej na plátně, 50x43 cm, sign. PD V. Komárek 1993
Item image
Konečná cena:
20 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Schoulená, olej na kartonu, 35x24 cm, sign. PD ristian Kodet 2002
Item image
Konečná cena:
7 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Kopec, olej na plátně, 30x25 cm, sign. PD I. Ouhel 09, olištováno, vzadu autorsky popsáno a datováno
Item image
Konečná cena:
36 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Pirano, olej, tempera na kartonu, 23,5x29,5 cm, vzadu název, potvrzení pravosti Ot. Nejedlého z roku 1944 a přípis o původním vlastnictví obrazu Janem Trampotou
Item image
Konečná cena:
46 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Podzim v lese, olej na plátně, 40x40 cm, sign. LD V. Březina, vzadu název díla
Item image
Konečná cena:
8 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Cesta do vsi, akvarel, 23x15,5 cm, sign. PD C. Moll 1907
Item image
Konečná cena:
14 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
O Petruškovi, olej na desce, průměr 40,5 cm, sign. DU Beness 57
Item image
Konečná cena:
24 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Kompozice, olej na kartonu, 21,5x24,5 cm, sign. LD VALTER
Item image
Konečná cena:
22 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Dubrovník - malý přístav, olej na plátně, 73x80 cm, sign. PD VERIS 1937
Item image
Konečná cena:
105 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Hodiny, olej na plátně, 79x90,5 cm, sign. PD V. Komárek 97
Item image
Konečná cena:
18 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Boží oko, olej na kartonu, 58x57 cm, sign. PD K. Langer 1932
Item image
Konečná cena:
50 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Žena, olej na kartonu, 57x42 cm, sign. PD Zívr 60
Item image
Konečná cena:
20 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
Tři grácie, 3x tisk na papíře 19,5x14 cm, vše signováno PD Olbram Zoubek
Item image
Konečná cena:
16 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Hrabání sena, olej na kartonu, 32x40 cm, sign. PD Lolek
Item image
Konečná cena:
19 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Lesní cesta, olej na plátně lepeném na kartonu, 40x30 cm, sign. PD Csordak
Item image
Konečná cena:
22 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
Podvečerní krajina, olej na plátně fixovaném na dřevěné desce, 15x18,5 cm, monogr. PD AW, vzadu nečitelný přípis datovaný 1876
Item image
Konečná cena:
20 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Břízy u potoka, olej na dřevěné desce, 23x27,5 cm, sign. PD AL. KALVODA, dílo reprodukováno v publikaci Výbor prací z české krajiny, vydala Česká grafická unie 1924
Item image
Konečná cena:
8 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Vysoké nebe, olej na kartonu, 22x29 cm, sign. LD O. Bubeníček, vzadu popsáno a datováno 1926
Item image
Konečná cena:
4 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
Dívka s vavřínovým věncem, malba na slonové kosti, 85x6,5 cm, celkem s rámečkem 14x11 cm, signováno vpravo, první polovina 19. století
Item image
Konečná cena:
30 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Pohled ze skal, olej na kartonu, 49x66 cm, sign. LD HOLVB 1929
Item image
Konečná cena:
62 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Továrna, olej na plátně na plátně, 44x66 cm, sign. PD Beness 65, vzadu autorsky popsáno