#157

Soubor stříbrných dezertních příborů

#157

Silver
5 limitů
489 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16. 6. 2020 19:00
10. eAukce
10. eAukce

Informace
Aukční dům Korunní

Soubor dezertních stříbrných lžiček, vidliček a kleštiček (částečně pozlacené), vše puncované Ag 0,800, puncováno, různí výrobci, celkem 342,47 g, uloženo v kazetě