#35

GIBSON Charles Dana (1867 - 1944)

#35

680 zobrazení
16. 6. 2020 19:00
10. eAukce
10. eAukce

Informace
Aukční dům Korunní

Hlava dívky, perokresba na papíře, 17x12 cm, sign. DU, Cibson byl americký ilustrátor, byl známý tvorbou tzv. Gibson Girl, kultovních a krásných nezávislých amerických žen z přelomu 19. a 20. století