Informace | Aukční dům Korunní |
Hlava dívky, perokresba na papíře, 17x12 cm, sign. DU, Cibson byl americký ilustrátor, byl známý tvorbou tzv. Gibson Girl, kultovních a krásných nezávislých amerických žen z přelomu 19. a 20. století