#59

Boksay Josef (1891 -1975), Krajina s kostelem

#59

6 limitů
898 zobrazení
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
16. 6. 2020 19:00
10. eAukce
10. eAukce

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Krajina s kostelem, olej na plátně, 73 x 94 cm, datováno 1968