#75

Carl Moll
(1861 – 1945)

Cesta do vsi

MOLL Carl (1861 - 1945)
MOLL Carl (1861 - 1945)
MOLL Carl (1861 - 1945)
MOLL Carl (1861 - 1945)
MOLL Carl (1861 - 1945)
#75

Carl Moll
(1861 – 1945)

Cesta do vsi

4 limity
743 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
16. 6. 2020 19:00

Informace
Aukční dům Korunní

Cesta do vsi, akvarel, 23x15,5 cm, sign. PD C. Moll 1907