konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
71
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 500 CZK

2. Bubeníčková Heda (1910 - 2001)

Brána do parku, olej na kartonu, 23x31 cm, sign. PD H. Bubeníčková

prodejce Aukční dům Korunní