prodáno za: 2 000 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

2. Bubeníčková Heda (1910 - 2001)

Brána do parku, olej na kartonu, 23x31 cm, sign. PD H. Bubeníčková

prodejce Aukční dům Korunní

8****1 2 000 CZK 05. 06. 2018 19:01:37
3****3 1 900 CZK 05. 06. 2018 19:01:35
8****1 1 800 CZK 05. 06. 2018 19:01:22
3****3 1 700 CZK 05. 06. 2018 19:01:13
3****3 1 600 CZK 05. 06. 2018 19:01:10
3****3 1 500 CZK 05. 06. 2018 19:01:05