prodáno za: 65 000 CZK
vyvolávací cena: 35 000 CZK

46. Košvanec Vlastimil (1887 - 1961)

V Zátiší, olej na plátně, 70 x 100 cm, Autorský štítek, rámováno

prodejce GalerieGoltzova tvrz

8****1 65 000 CZK 15. 10. 2019 19:31:35
8****6 60 000 CZK 15. 10. 2019 19:31:31