#60

Albín Lhota
(1847 – 1889)

Krajina se stromy

LHOTA Albín (1847 - 1889)
LHOTA Albín (1847 - 1889)
LHOTA Albín (1847 - 1889)
LHOTA Albín (1847 - 1889)
LHOTA Albín (1847 - 1889)
#60

Albín Lhota
(1847 – 1889)

Krajina se stromy

4 limity
667 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
5. 5. 2020 19:00

Krajina se stromy, olej na plátně, 22,5x35 cm, sign. LD A. Lhota