banner

9. eAukce

Online v 19:00

Obrazy, kresby, grafika, sochy, starožitnosti

Online eAukce živě na www.livebid.cz

Společná aukce Aukčního domu Korunní a Galerie Goltzova tvrz

Začátek živé aukce 5. 5. 2020 v 19.00 hod., konec limitní části v 18.00 hod.

Přijímáme materiál do našich dalších aukcí

604 273 741, aukcnidum@seznam.cz

Doporučené

Item image
Konečná cena:
9 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Vysoké nebe, olej na plátně, 100x120 cm, sign. PD S. Hauptmann 37, obraz vyčištěn a opraveno poškození
Item image
Konečná cena:
12 000 Kč
Vyvolávací cena:
500 Kč
Zátiší s mandolínou, akvarel na kartonu, 30x42 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název
Item image
Konečná cena:
165 000 Kč
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
Rybáři na Cejlonu, olej na plátně, Posudek Olaf Hanel, PhDr. Jaromír Zemina | rozměr: 31,5 x 43,5 cm
Item image
Konečná cena:
13 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
Žena v šatech, kolorovaný linoryt, 22,5x17 cm, sign. PD V Špála 17, rámová pod sklem
Item image
Konečná cena:
22 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Do vsi, olej na kartonu, 36x49 cm, sign. PD Jos. Procházka
Item image
Konečná cena:
85 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Letní den na samotě, Horní Bečva, olej na kartonu, 69,5x105 cm, sign. PD B. Jaroněk
Item image
Konečná cena:
13 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
Městečko u Křivoklátu, olej na kartonu, 37x51 cm, sign. PD Ol. Koníček, vzadu číslo katalogu 999 a razítko autora
Item image
Konečná cena:
2 600 Kč
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
Dvě postavy, kresba tužkou, 44x26 cm, monogr. LN P.K. 26, rámováno v rámařství Viktor Brůžek
Item image
Konečná cena:
20 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Podvečer u vody, olej na kartonu, 28,5x33,5 cm, sign. LD F. ENGELMÜLLER
Item image
Konečná cena:
9 500 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Krajina se stromy, olej na plátně, 22,5x35 cm, sign. LD A. Lhota
Item image
Konečná cena:
115 000 Kč
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
Czordák Ludovít, Dáma s paraplíčkem v březové aleji, olej na kartonu, 50 x 69 cm
Item image
Konečná cena:
34 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Tetřev, olej na kartonu, 50x65 cm, sign. LD O. Číla
Item image
Konečná cena:
22 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Skály, olej na kartonu, 48x61 cm, sign. PD PANUŠKA
Item image
Konečná cena:
28 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Dívka v šátku, olej na plátně, 50x60 cm, sign. LD A. Frolka
Item image
Konečná cena:
34 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Cesta s loukou, olej na kartonu, 50x70,5 cm, sign. PD B. Dvořák
Item image
Konečná cena:
65 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Zimní červánky, olej na kartonu, 39x51 cm, sign. PD Kaván, vzadu 2x razítko Galerie Art Uherské Hradiště
Item image
Konečná cena:
85 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Mořský příboj, olej na plátně, 77,5x100 cm, sign. PD A. Hanzen
Item image
Konečná cena:
16 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Zátiší na stole, akryl na sololitu, 57,5x68 cm, sign. PD 99 Boris Jirků
Item image
Konečná cena:
65 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Předjaří, olej na kartoun, 48x63 cm, sign. LD ULLMANN
Item image
Konečná cena:
13 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
Zlatý filigránový náramek zlacený v ohni, jazýčkový uzávěr | Au 585/1000, alexandrit, zirkony | Váha: 14,35 g
Item image
Konečná cena:
2 400 Kč
Vyvolávací cena:
900 Kč
Hasičská helma, odznak Hlavice, luxusní stav, včetně původního vnitřku