datum aukce 21. 05. 2019 18:00
2
178
prodáno za: 750 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

6558. Odznaky

Praha - 4. Pražské vzorkové veletrhy 1922, tzv. Protektorský odznak zdobený granáty. Značeno puncem výrobce DD. Ag 31 x 33 mm_R!

Stav I-

1****1 750 CZK 21. 05. 2019 21:29:43
8****8 700 CZK 21. 05. 2019 21:29:43
1****1 650 CZK 21. 05. 2019 21:29:38
8****8 600 CZK 21. 05. 2019 21:29:37
1****1 550 CZK 21. 05. 2019 21:29:32
8****8 500 CZK 21. 05. 2019 21:29:31
1****1 480 CZK 21. 05. 2019 21:29:28
8****8 460 CZK 21. 05. 2019 21:29:27
1****1 440 CZK 21. 05. 2019 21:29:24
8****8 420 CZK 21. 05. 2019 21:29:22
1****1 400 CZK 21. 05. 2019 21:29:22
8****8 380 CZK 21. 05. 2019 21:29:20