STAV | I |
Čestný odznak Za ochranu hranic ČSSR, nečíslován, zlacený tombak, smalty, značeno ZUKOV PRAHA 7, Krubl.tab.31/6, miniatura_2 ks
Pozor, jedná se o novodobou repliku odznaku, miniatura je originální
STAV | I |