datum aukce 06. 12. 2015 17:00
835
vyvolávací cena: 20 000 CZK

4810. Rusko

Odznak Konstantinovské dělostřelecké školy, stříbro, smalty, značeno nečitelně, puncováno" "84" (875/1000), Andolenko.133

zachovalost I