banner

69. aukce

Konferenční centrum CITY v 17:00

Ruské mince, medaile, řády a vyznamenání

Praha, Konferenční centrum City, Na Strži 65

6. 12. 2015, 17.00 hod.

Výsledková listina zde.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
26 000 Kč
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
Rubl 1720 OK (cyrilicí), Moskva, Bitkin2.392, Uzd.588, pěkný portrét
Item image
Konečná cena:
36 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Rubl 1722, Moskva, Bitkin2.837, Uzd.602, vada stř._RR!
Item image
Konečná cena:
30 000 Kč
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
Poltina 1702 (cyrilicí), Moskva, Bitkin2.H521, Uzd.442_Novoděl, RR! ex Gorny & Mosch, 167. aukce, München 19. 3. 2008, pol. 5090
Item image
Konečná cena:
12 000 Kč
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
Rubl 1727, Moskva, Bitkin2.19, Uzd.671
Item image
Konečná cena:
40 000 Kč
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
AR Medaile 1736 (P. P. Werner) - Na památku vítězství nad Turky u Azova. Poprsí Anny zprava, opis / Carský orel na podstavci, po stranách postava s koněm a Turek s velbloudem, opis, v ex. nápis. Zlacené Ag 43 mm (29,73 g), Diakov.76.1, Sokolov.187, hr._RR!
Item image
Konečná cena:
38 000 Kč
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
Rubl 1731, Moskva, Bitkin2.44, Uzd.700, nep. exc.
Item image
Konečná cena:
7 500 Kč
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
Rubl 1732, Moskva, Bitkin2.53, Uzd.703, škr. u okraje na Rv.
Item image
Konečná cena:
90 000 Kč
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
10 Rubl 1766 SPB, St. Peterburg, Bitkin2.13, Uzd.115, škr._R!
Item image
Konečná cena:
12 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Rubl 1764 SPB-SA, St. Peterburg, Bitkin2.186, Uzd.954, krásný portrét
Item image
Konečná cena:
75 000 Kč
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
5 Kopějka 1787 EM, Avesta, Bitkin2.F1289_RRR!
Item image
Konečná cena:
12 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Rubl 1801 SM-FC, St. Peterburg, Bitkin2.45, Uzd.1313_R!
Item image
Konečná cena:
26 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
AR Žeton b.l. (M. Boulton), Birmingham, Ag 27,1 mm (8,82 g), Bitkin2.Ž919, rysky_RR!
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
5 Kopějka 1803 EM, Jekaterinburg, Bitkin2.285, Uzd.3027_R!
Item image
Konečná cena:
120 000 Kč
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
50 Zlotých 1818 IB, Varšava, Bitkin2.805, Uzd.4469, škr._R! etue NGC, AU DETAILS, OBV SCRATCHED
Item image
Konečná cena:
85 000 Kč
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
50 Zlotých 1818 IB, Varšava, Bitkin2.805, Uzd.4469_R!
Item image
Konečná cena:
80 000 Kč
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
3 Rubl 1829 SPB, Bitkin2.74, Uzd.364_R!
Item image
Konečná cena:
26 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Rubl 1852 SPB-PA, St. Peterburg, Bitkin2.229, Uzd.1692, nep. hrany, rysky (ražba proof)
Item image
Konečná cena:
20 000 Kč
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
5 Rubl 1879 SPB-NF, St. Peterburg, Bitkin2.28, Uzd.275, rysky
Item image
Konečná cena:
100 000 Kč
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
10 Kopějka 1871, Brusel, Cu-Ni, Bitkin2.608, Uzd.4041_Zkušební ražba, RRR!
Item image
Konečná cena:
12 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
Rubl 1892 AG, St. Peterburg, Bitkin2.75, Uzd.2047
Item image
Konečná cena:
30 000 Kč
Vyvolávací cena:
30 000 Kč

4711Rusko

Řád sv. Anny, II. třída, 1916 - 1917, zlato, smalty, značeno "K" a "DO" (Dmitri Osipov)
Item image
Konečná cena:
30 000 Kč
Vyvolávací cena:
12 000 Kč

4714Rusko

Řád sv. Stanislava, II. třída s meči, 1916 - 1917, bronz zlacený, smalty, značeno "K" a EDUARD
Item image
Konečná cena:
75 000 Kč
Vyvolávací cena:
50 000 Kč

4746Rusko

Medaile Za perskou válku 1826, 1827 a 1828, stříbro, Čep.355_R!
Item image
Konečná cena:
17 000 Kč
Vyvolávací cena:
12 000 Kč

4748Rusko

Medaile Za horlivost, typ 1846, stříbro 29 mm, Čep.446, nepův. ouško
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
80 000 Kč

4804Rusko

Odznak 4. Carského gardového střeleckého pluku carské rodiny, zlato, neznačeno, nepuncováno, Andolenko.17 (12,58 g)
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
20 000 Kč

4810Rusko

Odznak Konstantinovské dělostřelecké školy, stříbro, smalty, značeno nečitelně, puncováno" "84" (875/1000), Andolenko.133
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
Řád sv. Stanislava, I. třída, po roce 1920, bronz zlacený, smalty, neznačeno, soukromá legionářská výroba v pravděpodobně v Německu
Item image
Konečná cena:
36 000 Kč
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
Řád Lenina, typ 6, číslo 329349 (1957), zlato, platina, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno (celkem 45,69 g), řádová knížka na jméno Fedor Afanasievič Bessonov, udělen 6. 6. 1957, zapsány ještě řád Znak cti (1956) a Čestný titul Hrdina socialistické práce s medailí Srp a kladivo (1958)
Item image
Konečná cena:
24 000 Kč
Vyvolávací cena:
24 000 Kč
Řád Bohdana Chmelnického, III. stupeň, číslo 3345 (1944 - 1945), typ 2, stříbro, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno_R!
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
Řád Velké vlastenecké války, I. stupeň, typ 3, číslo 123339 (1945), zlato, stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno
Item image
Konečná cena:
48 000 Kč
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
Medaile Zlatá hvězda Hrdiny socialistické práce (Zlatá medaile Srp a kladivo), typ 2, číslo 4811 (1949), zlato, neznačeno, nepuncováno
Item image
Konečná cena:
24 000 Kč
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
Medaile Ušakova, číslo 14771 (1945), stříbro, nepuncováno, neznačeno, v letech 1944 - 1945 uděleno kolem 4000 ks, do roku 1971 celkem 14195 ks
Item image
Konečná cena:
180 000 Kč
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
Medaile za 1. místo v seskoku padákem z výšky 1000 m na mistrovství světa v Moskvě 1956, doryto L. Ozabal a UPR N4 1000 m I. M, zlato, zlacené stříbro, 34 mm (celkem 30,40 g)_RR! Leopold Ozabal (1924 - 1969), důstojník ČSLA, mnohonásobný reprezentant ČSSR v parašutismu, 1. místo MS 1956 Moskva a 2. místo v soutěži jednotlivců, na MS 1958 stříbrná medaile, v roce 1962 vytvořil československý rekord ve skupinovém nočním seskoku