datum aukce 06. 12. 2015 17:00
869
vyvolávací cena: 9 000 CZK

4856. Rusko - SSSR

Řád Velké vlastenecké války, I. stupeň, typ 3, číslo 123339 (1945), zlato, stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno

zachovalost I-II