datum aukce 30. 09. 2020 20:00
14
279
prodáno za: 7 500 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

10. Thieme W.

Pejsek

technika olej na plátně
rozměr 39 x 31 cm
signatura signováno zezadu
rám rámováno

*****5 7 500 CZK 30. 09. 2020 20:06:02
*****4 7 000 CZK 30. 09. 2020 20:05:58