konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
2
37
aktuální cena: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

10. Thieme W.

Pejsek

technika olej na plátně
rozměr 39 x 31 cm
signatura signováno zezadu
rám rámováno