datum aukce 30. 09. 2020 20:00
21
492
prodáno za: 34 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

43. Král Josef

Vrby

technika olej na plátně
rozměr 27 x 40 cm
rok 1896
signatura signováno LD
rám rámováno
stav díla odborný posudek PhDr. Michael Zachař
autor 1877-1914

1****4 34 000 CZK 30. 09. 2020 20:22:37
1****8 33 000 CZK 30. 09. 2020 20:22:28
1****4 32 000 CZK 30. 09. 2020 20:22:16