konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
6
51
3
aktuální cena: 12 500 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

43. Král Josef

Vrby

technika olej na plátně
rozměr 27 x 40 cm
rok 1896
signatura signováno LD
rám rámováno
stav díla odborný posudek PhDr. Michael Zachař
autor 1877-1914