konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
2
34
4
aktuální cena: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

49. Procházka Josef

Zima na potoce

technika olej na lepence
rozměr 50 x 70 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1909-1984