datum aukce 30. 09. 2020 20:00
36
455
prodáno za: 68 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

49. Procházka Josef

Zima na potoce

technika olej na lepence
rozměr 50 x 70 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1909-1984

1****7 68 000 CZK 30. 09. 2020 20:28:15
8****4 67 000 CZK 30. 09. 2020 20:28:04
4****0 66 000 CZK 30. 09. 2020 20:27:58
8****4 65 000 CZK 30. 09. 2020 20:27:52
1****7 64 000 CZK 30. 09. 2020 20:27:50
8****4 63 000 CZK 30. 09. 2020 20:27:41
4****0 62 000 CZK 30. 09. 2020 20:27:40
8****4 61 000 CZK 30. 09. 2020 20:27:34
1****7 60 000 CZK 30. 09. 2020 20:27:29
4****0 59 000 CZK 30. 09. 2020 20:27:22
8****4 58 000 CZK 30. 09. 2020 20:27:18
1****7 57 000 CZK 30. 09. 2020 20:27:09
8****4 56 000 CZK 30. 09. 2020 20:27:01
4****0 55 000 CZK 30. 09. 2020 20:26:57
8****4 54 000 CZK 30. 09. 2020 20:26:53
1****7 53 000 CZK 30. 09. 2020 20:26:50
8****4 52 000 CZK 30. 09. 2020 20:26:47
4****0 51 000 CZK 30. 09. 2020 20:26:44
8****4 50 000 CZK 30. 09. 2020 20:26:40
1****7 49 000 CZK 30. 09. 2020 20:26:39
4****0 48 000 CZK 30. 09. 2020 20:26:36
1****7 47 000 CZK 30. 09. 2020 20:26:34
8****4 46 000 CZK 30. 09. 2020 20:26:30
1****6 45 000 CZK 30. 09. 2020 20:26:25