datum aukce 02. 12. 2020 20:00
23
457
prodáno za: 7 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

4. Nowak Willy | Jaro

1938, akvarel na papíře, 33 x 45 cm, signováno PD, rámováno

technika akvarel na papíře
rozměr 33 x 45 cm
rok 1938
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1886-1977

*****1 7 000 CZK 02. 12. 2020 20:07:43
*****8 6 500 CZK 02. 12. 2020 20:07:43
*****1 6 000 CZK 02. 12. 2020 20:07:25
*****8 5 500 CZK 02. 12. 2020 20:07:25
*****1 5 000 CZK 02. 12. 2020 20:07:18