technika | olej na plátně |
rozměr | 80 x 65 cm |
signatura | LD: signováno nečitelně |
rám | rámováno |
olej na plátně | 80 x 65 cm | LD: signováno nečitelně
technika | olej na plátně |
rozměr | 80 x 65 cm |
rám | rámováno |