2. eAukce GALERIEAZ Plzeň45 / 93

46Portrét ženy - Emil Schovánek

Olej na plátně, signováno vpravo dole, rozměr 59 x 49 cm.

Příhozy

Aktuální cena
bez limitu
Vyvolávací cena
20 000 Kč
Další krok
20 000 Kč
Pro limitování se přihlaš

11

Limity

Přihlaš se pro zobrazení limitů

Ostatní info

Konec limitování
11. 12. 2022 20:00
Datum aukce
11. 12. 2022 21:00
Nabízeno v rámci aukce:
2. eAukce GALERIEAZ Plzeň
Galerie AZ